expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

Α.Ο. Δρεπάνου

ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Α.Ο.ΔΡΕΠΑΝΟΥ

Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012

Δόξα Ελαιώνα - Α.Ο. Δρεπάνου(5η αγωνιστική)

Ντροπιαστική ήττα γνώρισε η ομάδα μας με 5-1 στο γήπεδο της Ροδιάς στο χειρότερο της παιγνίδη εδώ και πάρα πολύ καιρό.Η Δόξα μπήκε δυνατά(εως αντιαθλητικά) στο παιγνίδι χωρίς αυτό να αποτελεί δικαιολογία φυσικά για την κάκιστη εμφάνισή μας.Άνευρη χωρίς ενέργεια και με λάθος επιλογές σε άμυνα και επίθεση καταφέρνοντας όμως να δημιουργήσει 2-3 ευκαιρίες μέχρι το 25΄.Σε αυτό το σημείο του αγώνα ήρθε η ολική καθίζηση καταφέρνοντας να δεχτούμε 3 γκόλ σε 10 λεπτά απο παιδαριώδη λάθη.Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας έδειξε σημάδια ανάκαμψης αλλά δυστηχώς μόνο μέχρι το 60΄,σε αυτό το διάστημα έιχαμε 1-2 ευκαιρίες καθώς και το γκόλ του Καραμπινά.Μετά απο αυτό το διάστημα επανήλθαμε στο κακό επίπεδο του υπόλοιπου παιγνιδιού με αποτέλεσμα εκτός τον ευκαιριών που δημιούργησε η αντίπαλη ομάδα να δεχτούμε και άλλα δύο τέρματα με το σκόρ να φτάνει στο βαρύ 5-1.Μόνοι διασωθέντες για την ομάδα μας οι Μπαμπαλιούτας και Κυριαζής.